KLUB

Klub Kolekcjonerów Pamiątek Lotniczych powstał, jak to często bywa, z inicjatywy grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych kolekcjonerstwem lotniczym. Od grudnia 2007 roku klub jest Stowarzyszeniem Zwykłym.
Naszym celem, zgodnie z regulaminem, jest propagowanie lotnictwa wojskowego i cywilnego poprzez zbieranie (kolekcjonowanie) różnych pamiątek takich jak m.in.: pocztówki, karty bezpieczeństwa, przyrządy pokładowe, części płatowców i silników, mundury i ich części, materiały reklamowe firm lotniczych, rozkłady lotów, etykiety zapałczane, fotografie lotnicze oraz falerystyka i filatelistyka lotniczą i wiele, wiele innych rzeczy związanych z lotnictwem. Publikujemy biuletyn klubowy, w którym prezentujemy materiały, własne i nadesłane, związane z naszymi zainteresowaniami.

Do naszego klubu może wstąpić każdy kolekcjoner lotniczy po wypełnieniu deklaracji klubowej. Miejsce zamieszkania i wiek nie ma znaczenia.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH
POWRÓT STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia i inne materiały z tych stron nie mogą być używane lub publikowane, zarówno do celów zarobkowych, jak i innych,
w jakiejkolwiek formie, bez zezwolenia autorów.